"ODDAM CI SŁOŃCE" JANDY NELSON

"Oddam Ci Słońce" JANDY NELSON


 Dane książki:

 • tytuł: "Oddam Ci Słońce"
 • autor: Jandy Nelson
 • wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte, seria: MOONDRIVE
 • cena: 36,90zł
 • ilość stron: 400
 • data premiery: 12-08-2015


JUDE
Czasem nawet najpiękniejszy świat, w którym wschody słońca trwają cały czas, nie może wynagrodzić doznanych krzywd.
Pełna energii buntowniczka zabiegająca o uwagę matki. Samotna i skrycie romantyczna. Podjęła wiele złych decyzji, których skutki musi ponieść.
Kiedyś brat bliźniak był jej najlepszym przyjacielem...

NOAH
Czasem pragniesz czegoś tak bardzo, że jesteś gotów oddać za to cały świat. Nawet słońce.
Noah jest nieśmiały i delikatny. Skonfliktowany z ojcem, silnie związany z matką. Zakochany w sztuce. Marzy o tym, żeby zostać artystą. Jednak staje się kimś, kim nigdy nie chciał być. 
Kiedyś on i Jude, jego siostra bliźniaczka, byli nierozłączni…


Opinia o książce:

Do przeczytania książki zachęciła mnie Anita z Kanału "Book Reviews by Anita" . Nie mogłam doczekać się jej premiery!  Aż w końcu wpadła w moje ręce. Książka opowiada o życiu dwojga bliźniąt, lecz ich myśli są spisane w rożnych okresach życia. Z początku nie mogłam zrozumieć co i jak, gdyż Noah opowiadał swoja historię gdy miał 14 lat a Jude 16. Fakty z ich życia im bardziej w głąb książki, uzupełniały się i nadawały sens całości. Aż w końcu w ostatnich stronach wszystko się wyjaśnia. Rozwinięcie niektórych wątków bardzo mnie zdziwiło!
ALEXANDRA

Moja przygoda z wyczekiwaniem tej książki zaczęła się po kliknięciu w reklamę i otworzeniu się strony z krótkim opisem tej książki (w tym momencie bardzo czekałam na premierę *__*). Zakupiłam ją we wrześniu, ale z braku czasu czekała na mnie aż to teraz. Bardzo żałuje, że nie przeczytałam jej wcześniej, bo jest naprawdę świetna. Jednakże bardziej wczuwałam się w opisach Jude, niż Noaha, możliwe to dlatego, że on .... (przeczytacie a się dowiecie :)). Tak jak napisała to wyżej Alexandra wpisy zaczęły się dopiero uzupełniać pod koniec książki (niektóre wątki naprawdę nie do przewidzenia). Moim zdaniem najlepsza książka pod Słońcem ;) i godna polecenia.
LILA

Ocena końcowa 10/10

Komentarze

 1. Uwielbiam Oddam ci słońce, aż żałuję, że nie mam własnego egzemplarza, cudowna książka <3

  https://m.facebook.com/%E0%AE%9C-Book-Morning-%E0%AE%9C-1708621449408955/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty