"Girl Online w trasie" - Zoe Sugg

Tytuł: Girl Online w trasie
Autor: Zoe Sugg
Wydawnictwo: Insignis
Cena: 39,99zł
Ilość stron: 340
Data premiery: 04-11-205
Tłumaczenie: Olga Siara

Powieść przenosi czytelników w świat znany z bestsellerowej książki "Girl Online".
Gwiazdor rocka Noah wyrusza w europejskie tournee. Zamierza zabrać ze sobą Penny, która wprost nie może doczekać się, aż w końcu spędzi ze swoim niesamowitym chłopakiem więcej czasu. Jednak okazuje się, że życie w trasie nie jest spełnieniem marzeń dziewczyny. Wiecznie zajęty Noah boryka się z kłopotliwym kolegą z zespołu oraz przepełnionymi groźbami wiadomościami od zazdrosnych fanek. Penny zaczyna tęsknić z rodziną, Elliotem i swoim blogiem, Girl Online. Czy uda jej się odnaleźć w nowej sytuacji? Czy może straci wszystko w pogoni za wymarzonym latem?
..............................................................................................

Kontynuacja książki "Girl Online" - hmmm.... co o niej myślimy? Pierwszy raz chyba na naszym blogu będzie tak nisko oceniona książka :/ Ale cóż piszemy szczerze ;).

Czy ta kolejna część była tak potrzebna? Raczej nie, ciągły motyw kłótni, przeprosin zrobił się już nudny... Fakt nie jest już tak jak w pierwszej części, że życie jest tak idealne itd., ale ciągle powtarzać to samo? My mówimy NIE. Jedyny motyw interesujący w tej książce, który nas zatrzymał to przyjaciel Penny, jego historia jest na prawdę ciekawa i to chyba jedyny pozytyw jaki możemy zawrzeć o tej lekturze. Jego życie stało się fascynujące, ale dlaczego to już nie będziemy zdradzać :P.

Zaczęłyśmy czytać 3 część, książki tej serii czyta się na prawdę szybko :-) i zapowiada się naprawdę ciekawie, lepiej niż druga <3. Także wyczekujcie kolejnej recenzji ostatniej już części, bądź "podsumowania" całej serii Girl Online.
Do kolejnego posta :-*

OCENA 4/10


Komentarze

Popularne posty