Jak wytresować kota? - Dawid Ratajczak

Tytuł: Dawid Ratajczak
Autor: Dawid Ratajczak
Wydawnictwo: Skrzat
Cena: 23,90zł
Ilość stron: 208
Data premiery: 25-02-2015

Czy kota można wyprowadzić na spacer? 
Oczywiście! Jeśli tylko chcemy zmierzyć się z próbą prowadzenia na smyczy pługa (nawet ślad zostaje podobny). 

Czy kota można wykąpać? 
Tak, tylko najpierw upewnijmy się (dwukrotnie!), że nie mamy innego wyjścia. Kąpiel kota to duże przedsięwzięcie. Tak duże, że zostaje na długo, jeśli nie na zawsze, w pamięci wszystkich w nie zaangażowanych. Jest to potem wspominane na przykład słowami: „A pamiętacie, jak kąpaliśmy kota w 2007?”. I wszyscy pamiętają. 

Czy kota można odchudzić?
Tak, tylko spodziewajmy się efektu jo-jo (z dodatkowym jo). Co może doprowadzić do tego, że twój sierściuch będzie ścierał brzuchem kurz z podłogi, a psy zaczną uciekać na jego widok. 

Tak więc jak wytresować kota? 
Autor, (ciężko) doświadczony właściciel dwóch futrzaków, odkrywa całą prawdę o tych uroczych zwierzętach! 

*Uwaga! Osobom, które kota nigdy nie miały, część treści może się wydać niejasna, niezrozumiała, a nawet, o zgrozo, zabawna. Ale tylko do pierwszego kota.

.....................................................................

Książka dzięki której zaczęłam czytać. - Paulina

Zabawna, przedstawiająca życie ludzi posiadających koty, bądź jednego kota. Te ponad 200 stron, w które się zgłębiamy poddają nas terapii śmiechowej. Jest to naprawdę bardzo ciekawie zrobiona książka, wiele zabawnych teorii, obrazków czy regulaminów. Lektura podzielona na kilka rozdziałów m. in. karmienie, wizyty u weterynarza, czy kocie odchudzanie... Naprawdę polecamy ją każdemu, który chcę się trochę pośmiać. Kiedyś gdy miałam  inne koty żaden fakt z książki się nie zgadzał, ale gdy teraz mam tego wyjątkowego hahah... to wiem co to znaczy posiadać króla w domu, tak króla nie kota hahah...

Nie każdemu się może spodobać takie poczucie humoru, ale dla nas było to cudowne chwile spędzone z tą książką, dlatego ją polecamy ;-).


OCENA 10/10Komentarze

Popularne posty