Moje serce w dwóch światach - Jojo Moyes

Tytuł: Moje serce w dwóch światach
Autor: Jojo Moyes
Wydawnictwo: Między słowami
Cena: 39,90 zł
Ilość stron: 512
Data premiery: 06-06-2018
Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy, Nina Dzierżawska

Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech, ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe, że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości, która, jak się zdawało, bezpowrotnie odeszła?

Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie w kwestii swojej przyszłości, całkowicie zmieni jej życie.

Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterów
ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ i KIEDY ODSZEDŁEŚ.

Czy warto żyć dawnym uczuciem, czy może lepiej bez oglądania za siebie otworzyć się na kogoś zupełnie innego?

...............................................................................

Trzecia część przygód Lou Clark!!! Długo wyczekiwana przez nas książka autorstwa Jojo Moyes, ale w sumie kto na nią nie czekał?... Na autorce jak zawsze można polegać, książka pochłonęła nas w całości, to były mile spędzone chwile z nową historią głównej bohaterki.

Lou za namową swojego chłopaka Sama postanawia przyjąć propozycję zatrudnienia jako asystentka żony bogatego biznesmena. Wiąże się to z wylotem do Nowego Yorku i zostawieniem swojego mężczyznę w Londynie... Problem pojawi się w momencie, gdy Lou zauważa zbyt duże podobieństwo w Josh, który bardzo przypomina jej zmarłego ukochanego, czyli Willa. Czy to spotkanie skończy się dobrze? Co zrobi Louisa Clark w tej sytuacji?

Fabuła naprawdę fenomenalna skupiająca się na dziewczynie, a raczej na jej wewnętrznej przemianie,  ale historia również porusza wiele ciekawych i ważnych tematów tj. związek na odległość, zazdrość, czy też zdrada. Przy tej książce można płakać, ale również śmiać się. Jest to naprawdę bardzo ciekawa historia, taka "ciepła", ponieważ w końcu Louisa zaczyna być zabawną i pełną energii bohaterką.

Cudowna i pełna humoru książka, którą z całego serca polecamy każdemu, a w szczególności fanom autorki Jojo Moyes, która nigdy nie zawodzi swoich czytelników. 

OCENA 9/10

Za możliwość przeczytania dziękujemy wydawnictwu Znak :*.

Komentarze

Popularne posty