Do raju idą tylko grzeczne dziewczynki, a niegrzeczne tam, gdzie chcą - Elie Grimes

Tytuł: Do raju idą tylko grzeczne dziewczynki, a niegrzeczne tam, gdzie chcą
Autor: Elie Grimes
Wydawnictwo: Muza
Cena: 39,90zł
Ilość stron: 448
Data premiery: 30-05-2018
Tłumaczenie: Grażyna Majcher

Przyjemna, lekka i zabawna książka w stylu Jane Austen, "Bridget Jones" i "Seksu w wielkim mieście" ze smakowitymi potrawami w tle.

Zoey Westwood jest utalentowaną trzydziestolatką.

Mieszka w Nowym Jorku i prowadzi wraz z przyjaciółką Sally firmę cateringową – jej talent to gotowanie. Firma rozwija się dobrze, choć Sally, urodzona biznesmenka, uważa, że nie dość prężnie. Ale życie osobiste głównej bohaterki nie wygląda tak różowo.

Kontakty z matką są źródłem ciągłego stresu. Ostatnio przyjaciele, i nawet brat, jakby się od niej oddalili, a jej życie uczuciowe leży odłogiem.

Trzydziestka na karku, wszyscy znajomi zakładają rodziny albo przynajmniej mają partnerów, a ona – nic. Wszystko się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się wybitny i seksowny krytyk kulinarny, Matthew Ziegler.

....................................................................

"Do raju idą tylko grzeczne dziewczynki, a niegrzeczne tam, gdzie chcą" to książka, z którą nie będziemy się nudzić,a może raczej z jej bohaterką Zoey...

Zoey jest trzydziestolatką, która wraz ze swoją przyjaciółką prowadzi firmę cateringową, bo co jak co, ale gotować lubi, potrafi oraz zaraba na tym co naprawdę kocha... czyli można powiedzieć kobieta ideał, ale niestety jest jeden fakt, który ją dręczy, a jest to niestety brak mężczyzny u jej boku, ponieważ ten poprzedni zerwał z nią drogą mailową dla przyjaciółki z dzieciństwa... A jakby nie patrzeć ludzie wokół niej po trzydziestce zakładają już mają własne rodziny... Jest jeszcze jedna dość istotna wada, która przeszkadza jej w relacjach, a jest nią niewyparzony język... Ale kto wie, czy historia nie potoczy się dość niespodziewanie, gdy Zoey pozna Matthewa Zieglera krytyka kulinarnego na przyjęciu z okazji rocznicy ślubu  rodziców? Czy to będzie ten jedyny? Czy Zoey zazna idealnego życia? W książce znajdziemy również świetną relację pomiędzy przyjaciółmi, ale za dużo by opisywać :-P.

Książka naprawdę cudowna, wciągająca, idealna na wakacje, nudzić się nie będziecie, ale o tym wszystkim musicie dowiedzieć się sami. Biegnijcie i kupujcie, a nie pożałujecie, dawno tak dobrze nie czytało nam się jakiejkolwiek książki!!!

OCENA 11/10

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania dziękujemy Wydawnictwu MUZA :*.

Komentarze

Popularne posty