Super laska. Skończ z dietetyczna recydywą!- Anna Gruszczyńska

Tytuł: Super laska.Skończ z dietetyczną recydywą!
Autor: Anna Gruszczyńska
Wydawnictwo: SQN
Cena: 32,99zł
Ilość stron: 226
Data premiery: 01-08-2018

Cześć! Tu Ania!

Jestem SuperLaską! Skąd to wiem? Bo skończyłam z recydywą!

Jak to zrobiłam? Wyrzuciłam z głowy diety po latach walki ze swoim ciałem i zaburzeniach. Teraz prowadzę bloga „Wilczo Głodna”, gdzie uczę kobiety samoakceptacji. Do tego jem jak najwięcej nieprzetworzonych produktów – przecież takie jedzenie jest dla nas naturalne od tysiącleci. Dopiero przez ostatnie sto lat my, ludzie, wywróciliśmy nasze jadłospisy do góry nogami. Ale czas wrócić do tego, co dla nas najlepsze!

Nie jest ci potrzebna żadna dieta, tylko zdrowe podejście.

Chcesz zostać Super Laską taką jak ja? Zajrzyj do środka.

 ........................................................................................

Super laska. Skończ z dietetyczna recydywą! autorstwa Anny Gruszczyńskiej to kolejna książka autorki, która ma nam pomóc w walce/zmianie na lepsze... poprzednie to "To nie jest dieta" oraz "Ja wersja 2.0" (recenzja na blogu).

Autorka w swojej nowej książce oprowadza nas o całym procesie odchudzania,... zaczynając od definicji, pokazując nam np. absurdy dietetyczne, ale również przepisy na cudowne śniadania, obiady. 

Cała książka sama w sobie jest wydana cudownie. Jest wiele miejsca na notatki, różne kolorowanki oraz zadania,... grafiki są fenomenalne, ale kluczową rolę odgrywają właśnie słowa/tekst autorki, który pisany jest w sposób prosty, zrozumiały i dający wiele do myślenia.  
Znajdziemy wiele rad, które mogą nam się przydać,... ale autorka nie pisze, że musimy się akceptować siebie takimi jacy jesteśmy, ponieważ każdy już to wie, ale równie dobrze możemy coś jednak zmienić w swoim życiu, aby zaakceptować się jeszcze bardziej, np. odżywianie. 

Podsumowując książka godna polecenia dla nastolatków, rodziców, czyli ogólnie dla wszystkich :-D, znajdziemy w niej wiele ciekawych informacji, rad, które zawsze się przydadzą, dlatego nie zastanawiajcie się i kupujcie, a my tymczasem czekamy na kolejne książki autorki :-D.

Zdjęcia zawartości książki pojawią się niebawem.
OCENA 9/10

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania dla Was książki dziękujemy Wydawnictwu SQN :*.


Komentarze

Popularne posty