Moje QandA (365 pytań/1095 odpowiedzi) - Betsy Franco


Tytuł: Moje QandA (365 pytań/1095 odpowiedzi)
Autor: Betsy Franco
Wydawnictwo: Otwarte (Moondrive)
Cena: 34,90 zł
Ilość stron: 368
Data premiery: 9-11-2016Opis:
"Moje Q&A" to dziennik, jakiego jeszcze nie było! Będzie ci towarzyszyć przez trzy lata. Krótko? Długo? Na pewno wiele może się w tym czasie zdarzyć. Gdzie będziesz w ten dzień za rok, dwa lub trzy? Czy będziesz lubić inne filmy i książki, zmienisz swój stosunek do świata, pokochasz kogoś? Codziennie odpowiedz na jedno pytanie – nie dłuższe niż status na Facebooku lub wpis na Twitterze. Rób to przez trzy kolejne lata, a zobaczysz, co w twoim życiu się zmienia, a co pozostaje ciągle takie samo. To twój najlepszy czas! Ciesz się nim i łap ulotne, wspaniałe i niezapomniane chwile! Ta książka pozwoli ci je zachować na zawsze.Recenzja (LILA):
Od czego by tu zacząć... Może tak, książka a raczej dziennik zawierający 365 pytań, ale 1095 odpowiedzi! Dlaczego? Ponieważ na każde pytanie odpowiadamy 3 razy, ale przez 3 kolejne lata. Pytania zawarte zawarte w dzienniku są proste, na które można odpowiedzieć jednym słowem /zdaniem, np. Kolor ubrań, który najbardziej lubisz?. Po takie nad którymi musimy pomyśleć i dać więcej refleksji nad sobą, np. Czy kiedykolwiek czułeś/czułaś się outsiderem? Dlaczego?, ale również takie, na które brakuje miejsca na odpowiedź np. Opisz pracę lub staż swoich marzeń. :) Takie pytania znajdziemy w styczniu, Już boję się jakie pytania pojawią się w dalszej części. Bardzo lubię ten moment codziennie kiedy otwieram dziennik i odpowiadam na jedno pytanie. Najczęściej wieczorem przed snem jest odpowiedni moment na chwilę refleksji z dziennikiem i wyładowanie swoich emocji :). 

Dobrym pomysłem jest również zapisanie jednej rzeczy dobrej, która Cię spotkała w danym dniu :). Dlaczego? Hmm... Może po to, aby mieć 3 lata dobrych wspomnień w jednym miejscu i móc wracać do nich kiedy tylko będziemy chcieli :).Ocena: 9/10
Komentarze

Popularne posty