Nareszcie mam czas - Tony CrabbeTytuł: Nareszcie mam czas
Autor: Tony Crabbe
Wydawnictwo: Muza
Cena: 37,00zł
Ilość stron: 352
Data premiery: 11.10.2017
Tłumaczenie: Jolanta Sawicka


Nie potrafisz pozbyć się uczucia, że zawodzisz jako partner, rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz, tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia, na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest za wiele, zdarza się to bardzo często.
Mamy nadmiar pracy do wykonania, obowiązków domowych, nadmiar kanałów komunikacji, nadmiar konkurencji, nadmiar niepewności i nadmiar informacji, i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć, ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia, z którego trudno się otrząsnąć.
W książce „Nareszcie mam czas...” Tony Crabbe, wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney, Microsoft i News International, obala mit, że satysfakcja w życiu bierze się z faktu uporania się ze wszystkim, co jest do zrobienia.
Autor pokazuje, że w rzeczywistości rozwijać się i rozkwitać pozwoli nam coś zupełnie innego, a mianowicie odzyskanie panowanie nad własnym życiem, zajęcie się osobami nam najbliższymi, skoncentrowanie się na sposobach wywierania wpływu na otoczenie i stworzenie warunków niezbędnych do dokonania zmian.
............................................................................

Ta książka to idealny wybór dla osób, które w dzisiejszych czasach nie mają czasu na nic, ponieważ nadmiar obowiązków ich przytłacza i nie wiedzą, co mają ze sobą zrobić. W obecnej chwili, kiedy każdy z nas jest tak bardzo zapracowany, w mniejszym lub większym stopni, i czuje, że umykają mu chwile, czy też życie, ale czy to jest dobre dla naszej świadomości... oczywiście, że nie dlatego też ta książka pozwoli  odnaleźć czas na wszystkie przyjemność, które uwielbiamy, pomoże spojrzeć na świat z innej strony, ale przede wszystkim  pozwoli poczuć się lepiej w ciężkich obecnych czasach. Polecamy ją wszystkim, nam bardzo pomogła, wiemy na co możemy sobie pozwolić i z czego raczej musimy zrezygnować.

OCENA 9/10

Za możliwość przeczytania dziękujemy wydawnictwa MUZA :*

Komentarze

Popularne posty