Obudź się! - Chris Barez-BrownTytuł: Obudź się!
Autor: Chris Barez-Brown
Wydawnictwo: Muza
Cena: 34,90zł
Ilość stron: 304
Data premiery: 08.11.2017
Tłumaczenie: Ewa Ziembińska


Ponad 80 procent czasu nie poświęcanego na sen spędzamy na autopilocie. Wszyscy znamy to uczucie: jedziemy samochodem w długą drogę i kiedy docieramy na miejsce – niewiele z tej podróży pamiętamy. To dlatego, że przy rutynowych czynnościach podświadomość przejmuje kontrolę, żeby oszczędzać energię: działamy na autopilocie. Dzieje się tak każdego dnia, kiedy jesteśmy w pracy, z bliskimi czy po prostu żyjemy swoim życiem.
„Obudź się!” to seria eksperymentów pomagających wyrwać się z tej pułapki. Od wspinaczki na drzewo po napisanie listu: masz przed sobą roczny zapas zapewniających dobrą zabawę doświadczeń, które zaangażują twoją wyobraźnię i pobudzą zmysły.
Wymykając się częściej spod władzy autopilota ruszysz w kierunku najlepszej wersji siebie, poczujesz się lepiej we własnej skórze i sprawisz, że każdy dzień będzie wyjątkowy.
............................................................................

Poradnik, a może raczej książka motywacyjna, która w sposób kreatywny pomaga nam zarządzać czasem, a może bardziej czasem, którego nam brakuje, czyli pomaga nam wygospodarować parę chwil tego krótkiego życia na bardziej przyjemne rzeczy. W książce znajdziemy wiele ciekawych propozycji, które pomagają nam odmienić nasze rutynowe dni, które wykonujemy jak na autopilocie. Dzięki tej lekturze nasze życie chociaż trochę stanie się ciekawsze i dozna zmiany. Oczywiście nie musimy robić wszystkich zadań, ponieważ nie każde jest przyjemne, ale większość jest lekka i potrafi bardzo odmienić nasz punkt widzenia na stracony czas. Polecamy ją każdej osobie, która w kreatywny sposób chce lepiej zarządzać swoim czasem.

Ocena 8/10
Za możliwość przeczytania dziękujemy wydawnictwu MUZA :*

Komentarze

Popularne posty