Pasażerka - Lisa Lutz

Tytuł: Pasażerka
Autor: Lisa Lutz
Wydawnictwo: Akurat
Cena: 39,90zł
Ilość stron: 416
Data premiery: 21-02-2018
Tłumaczenie: Agnieszka Lipska-Nakoniecznik

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny.
Czy Tanya Dubois zabiła swojego męża? Nawet ona tego nie wie, stojąc nad jego zwłokami. Nie pamięta co wydarzyło się wcześniej, nie ma pojęcia, czy to ona zepchnęła go ze schodów. Ogarnięta paniką, wybiega z domu wsiada do samochodu i rusza na oślep przed siebie. Potem nie ma już wyboru: jej ucieczka oznacza przyznanie się do winy, nie pozostaje jej więc nic innego jak kluczyć, mylić tropy, przybierać fałszywe tożsamości. W miarę upływu czasu nabiera coraz silniejszego przekonania o swojej niewinności, ale czy zdoła zebrać dowody, które to potwierdzą?
......................................................................
Opis "Pasażerki" Lisy Lutz zapowiada bardzo ciekawą, wręcz intrygującą historię, która może wciągnąć, a zarwanie nocy będzie czymś normalnym, ale czy tak było?...
Owszem, ale tylko do pewnego momentu, ale zacznijmy od początku... "Pasażerka autorstwa Lisy Lutz jest thrillerem psychologicznym, a jak wiecie jedna z nas dopiero przekonuje się do tego gatunku i jest to kolejna pozycja, która zachęca do zgłębienia się z tą kategorią literatury.
Lisa dostaje wielkiego plusa od nas za narrację, która jest świetna, każda emocja którą przeżywała bohaterka, udzielała się również nam. Ciągła trasa/droga, którą pokonuje Tanya dodaje dynamiki książce. Ciężko ją było ją zakończyć na kilku rozdziałach i iść spać, wciągała niesamowicie i miałyśmy nadzieję, że będzie tak do końca, ale w pewnym momencie coś się zepsuło... Akcja trochę zaczęła się dłużyć/przeciągać. Jednakże książka skończona w jeden dzień. I tak na koniec dodamy, że listy zawarte w książce były również ciekawym motywem.
Książkę polecamy, ciekawa historia ze świetną narracją :-).
OCENA 7/10
Za możliwość przeczytania dziękujemy wydawnictwu AKURAT.

Komentarze

Popularne posty