Q and A - Zaczytane z Mazur #2


6. Jaki macie stosunek do bibliotek, co o nich myślicie?

W sumie my wypożyczamy książki tylko w szkolnej bibliotece, ponieważ jest tam szybki dostęp do lektur, ponieważ inne raczej kupujemy i tworzymy własną biblioteczkę w zaciszu domowym, ale jeśli kogoś nie stać, bądź nie widzi sensu "zbierania" własnych książek to biblioteka jest dla niego idealnym rozwiązaniem. 

7. Macie kogoś wokół siebie, kto podziela Wasze zainteresowania?

Raczej chyba tylko my dwie, oczywiście wiele osób czyta, ale o pisaniu na bloga i Instagramie wie może 3-4 znajomych :-).

8. Co robicie, gdy książka Was nie ciekawi - czytacie do końca czy może porzucacie?

Jednak próbujemy ją skończyć, ale jeśli jest tak bardzo beznadziejna to raczej porzucamy ją bez żadnych wyrzutów sumienia.

9. Co w książkach cenicie najbardziej?

To, że czasami przenieść się do innego świata, niekoniecznie takiego jaki Bóg stworzył. Dzięki temu możemy uciec od codziennych obowiązków i zagłębiać się w tej "lepszej" rzeczywistości :).


10. Myślałyście kiedyś nad tworzeniem wideo-recenzji? Czy planujecie założyć kanał na YT?

W sumie kanał na YT już jest i znajduje się jeden unboxing. Z czasem chciałyśmy nagrywać, ale ciężko jest nam się spotykać, oprócz szkoły, więc trudno określić czy będziemy go dalej tworzyć. A może będzie jeden kanał, ale recenzje będą nagrywane oddzielenie, a wspólne filmiki będą wyjątkiem. Kto wie co czas przyniesie... 


Macie może jakieś pytania, coś Was dręczy ;)?

Komentarze

Popularne posty