Przedsmak zła - Alex Kava (6 rozdziałów)

Tytuł: Przedsmak zła
Autor: Alex Kava
Wydawnictwo: HarperCollins
Cena: 336
Ilość stron: 37,99 zł
Data premiery: 14-03-2018

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska


PREQUEL BESTSELLEROWEGO DOTYKU ZŁA ROZPOCZYNAJĄCEGO
CYKL O PROFILERCE MAGGIE O'DELL


Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć.
Taki widok zastała agentka Maggie O'Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.
Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O'Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika.
.................................................................

Nigdy nie czytałyśmy innych książek o Maggie O'Dell, więc było to ryzykowne z naszej strony zacząć tę książę... ale jesteśmy zachwycone, z każdym kolejnym rozdziałem chcemy więcej... po tych 6, które miałyśmy możliwość przeczytania, czekamy z niecierpliwością kiedy będziemy mogły ją dokończyć. Tempo szybkie, intrygujące i pojawiły się interesujące postacie, chwilowo zapowiada się ciekawie, ale więcej wypowiemy się po jej dokończeniu... Mamy chęć kupić wszystkie części serii... kto wie może to niedługo nastąpi hahaha... Tak w skrócie to czekamy na więcej *-*

Więcej znajdziecie na alex-kava.pl

OCENA .../10 (pojawi się po przeczytaniu całości)

Za możliwość przeczytania dziękujemy HarperCollins :*.

Komentarze

Popularne posty